PM254-2-11-W-8.5
MFR.Part #
PM254-2-11-W-8.5
JLCPCB Part #
C2897431
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 22P 2x11P 3A 8.5mm Copper alloy Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS