PM254-2-06-Z-8.5
MFR.Part #
PM254-2-06-Z-8.5
JLCPCB Part #
C2897407
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2.54mm 2.54mm 2x6P 3A 8.5mm Copper alloy Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS