PM254-2-02-W-8.5
MFR.Part #
PM254-2-02-W-8.5
JLCPCB Part #
C2897422
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x2P 3A 4P 8.5mm Copper alloy Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS