PM254-1-17-W-8.5
MFR.Part #
PM254-1-17-W-8.5
JLCPCB Part #
C2897399
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 17P 1x17P 2.54mm 3A 8.5mm Copper alloy Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS