PM200-2-18-Z-4.3
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM200-2-18-Z-4.3
JLCPCB Part #
C3012182
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2mm 2x18P 36P 4.3mm Brass Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS