PM200-2-17-Z-4.3
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM200-2-17-Z-4.3
JLCPCB Part #
C2906085
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2mm 2x17P 34P 4.3mm Brass Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS