PM200-2-15-W-4.3
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM200-2-15-W-4.3
JLCPCB Part #
C3012198
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2mm 2x15P 30P 6.3mm Brass Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2mm Female Headers ROHS