PM200-2-12-Z-4.3
MFR.Part #
PM200-2-12-Z-4.3
JLCPCB Part #
C3012176
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 24P 2mm 2mm 2x12P 4.3mm Brass Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS