PM200-2-09-Z-4.3
MFR.Part #
PM200-2-09-Z-4.3
JLCPCB Part #
C3012173
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 18P 2 2mm 2mm 2x9P 4.3mm Brass Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2mm Female Headers ROHS