PM200-1-12-W-4.3
MFR.Part #
PM200-1-12-W-4.3
JLCPCB Part #
C2906061
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 12P 1x12P 2mm 4.3mm Brass Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2mm Female Headers ROHS