PM127-2-15-S-4.3-G0-R
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM127-2-15-S-4.3-G0-R
JLCPCB Part #
C41414031
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 2 2x15P 30P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS