PM127-2-11-S-4.3
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM127-2-11-S-4.3
JLCPCB Part #
C3975137
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 22P 2x11P 4.3mm Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS