HC-PBB40C-30DS-0.4V-1.5-02
MFR.Part #
HC-PBB40C-30DS-0.4V-1.5-02
JLCPCB Part #
C19089245
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.4mm 1.5mm 2 300mA 30P Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS