HC-PBB40C-120DS-0.4V-3.5-02
MFR.Part #
HC-PBB40C-120DS-0.4V-3.5-02
JLCPCB Part #
C19089311
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.4mm 120P 2 3.5mm 300mA Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS