HC-PBB23L-80DS-0.5V-G2-01
MFR.Part #
HC-PBB23L-80DS-0.5V-G2-01
JLCPCB Part #
C22390097
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5mm 2 500mA 80P 8mm、10mm Gold Phosphor bronze Slot Type Butting Surface Mount,Vertical With post、Floating Structure SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS