HC-PBB12NB-30DS-0.5V-03
MFR.Part #
HC-PBB12NB-30DS-0.5V-03
JLCPCB Part #
C22359431
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+125℃ 0.5mm 2 3.5mm、4mm、5mm 30P 500mA 50V Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS