HC-C5080-4A
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-C5080-4A
JLCPCB Part #
C5221227
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.5mm 10A 1x4P 24mm 250V 4 4P 5.08mm 8.5mm Brass Large 4-pin PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS