HC-3.96-7A7W-G
MFR.Part #
HC-3.96-7A7W-G
JLCPCB Part #
C2979553
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 250V 27.72mm 3.96mm 6A 7 7P 9.5mm Brass CH PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS