HC-3.96-4A4W-G
MFR.Part #
HC-3.96-4A4W-G
JLCPCB Part #
C2979550
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15.84mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 6A 9.5mm Brass CH PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS