HC-3.96-4A4
MFR.Part #
HC-3.96-4A4
JLCPCB Part #
C2979531
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.3mm 15.84mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 6A 9.3mm Brass CH PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS