HC-3.96-2A2W
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-3.96-2A2W
JLCPCB Part #
C2979538
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 6A 7.92mm 9.5mm Brass CH PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS