HC-2510-19A-05
MFR.Part #
HC-2510-19A-05
JLCPCB Part #
C19189806
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.2mm 19 19P 1x19P 2.54mm 250V 3A 48.26mm 5.8mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS