HC-2510-12A-05
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-2510-12A-05
JLCPCB Part #
C19189799
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.2mm 12 12P 1x12P 2.54mm 250V 30.48mm 3A 5.8mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS