HC-2510-6A
MFR.Part #
HC-2510-6A
JLCPCB Part #
C2982035
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.6mm 15.24mm 1x6P 2.54mm 250V 4A 5.8mm 6 6P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS