HC15EDGK-3.81-6P-V
MFR.Part #
HC15EDGK-3.81-6P-V
JLCPCB Part #
C22365259
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS