HC15EDGK-3.81-2P-V
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC15EDGK-3.81-2P-V
JLCPCB Part #
C22365255
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS