FL26T2-32.768-NTLLLDTK
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
FL26T2-32.768-NTLLLDTK
JLCPCB Part #
C20510341
Package
DT-26
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm DT-26 Crystals ROHS