FL26S2-32.768-N09LLDT
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
FL26S2-32.768-N09LLDT
JLCPCB Part #
C2842184
Package
DT-26
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 50kΩ 9pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm DT-26 Crystals ROHS