3426T-32768HPTLRL
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
3426T-32768HPTLRL
JLCPCB Part #
C5383153
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz 40kΩ Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±5ppm DT-26 Crystals ROHS