HSBX15-48S15
MFR.Part #
HSBX15-48S15
JLCPCB Part #
C6708485
Description
1 15V 18V~72V 1A 87%~89% Over Current Protection、Short Circuit Auto-Resettable Protection、Remote Control、Output Voltage Adjustment DIP-6 DC-DC Power Modules ROHS