HSBX10-48S15
MFR.Part #
HSBX10-48S15
JLCPCB Part #
C6708486
Description
1 1.5kV 10W 15V 18V~72V 670mA 87%~89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection DIP-6 Isolated Power Modules ROHS