HSA12-24D05
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSA12-24D05
JLCPCB Part #
C3151931
Package
Plugin
Description
1.5kV 18V~36V 2 76%~78% Short Circuit Protection、Over Current Protection ±1.2A ±5V 插件 Isolated Power Modules ROHS