BZT52C2V7
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
BZT52C2V7
JLCPCB Part #
C181191
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 20uA 350mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS