BZT52C2V4
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
BZT52C2V4
JLCPCB Part #
C181190
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 350mW 50uA 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS