BZT52B5V1S
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
BZT52B5V1S
JLCPCB Part #
C49318162
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2uA 350mW 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS