GR2512J1M2T4G00
MFR.Part #
GR2512J1M2T4G00
JLCPCB Part #
C49656445
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS