GR2512F80K6T4G00
MFR.Part #
GR2512F80K6T4G00
JLCPCB Part #
C49655133
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS