GR2010J0R04T4G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR2010J0R04T4G00
JLCPCB Part #
C49656443
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 40mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS