GR1206F2M1T5G00
MFR.Part #
GR1206F2M1T5G00
JLCPCB Part #
C49655961
Description
-55℃~+155℃ 2.1MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS