GR0805J4K3T5G00
MFR.Part #
GR0805J4K3T5G00
JLCPCB Part #
C49654998
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS