GR0805J100KT5G00
MFR.Part #
GR0805J100KT5G00
JLCPCB Part #
C49653467
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS