GR0603J330RT5G00
MFR.Part #
GR0603J330RT5G00
JLCPCB Part #
C49653169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS