GR0603F68KT5G00
MFR.Part #
GR0603F68KT5G00
JLCPCB Part #
C49653090
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS