GR0603F57K6T5G00
MFR.Part #
GR0603F57K6T5G00
JLCPCB Part #
C49654175
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS