GR0603F523RT5G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR0603F523RT5G00
JLCPCB Part #
C49653876
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS