GR0402J330RTAG00
MFR.Part #
GR0402J330RTAG00
JLCPCB Part #
C49653054
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS