GR0402F806KTAG00
MFR.Part #
GR0402F806KTAG00
JLCPCB Part #
C49654053
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS