MBR2X120A180
MFR.Part #
MBR2X120A180
JLCPCB Part #
C7224999
Description
-40℃~+150℃ 1.5kA 180V 2 Independent 240A 3mA@180V 920mV@120A SOT-227 Schottky Diodes ROHS