MBR2X120A120
MFR.Part #
MBR2X120A120
JLCPCB Part #
C7224996
Description
-40℃~+150℃ 1.5kA 120V 2 Independent 240A 3mA@120V 880mV@120A SOT-227 Schottky Diodes ROHS