MBR2X080A120
MFR.Part #
MBR2X080A120
JLCPCB Part #
C17415407
Description
-40℃~+150℃ 120V 160A 2 Pair Common Cathode 3mA 880mV@80A 900A SOT-227 Schottky Diodes ROHS